کد خبر: 3848915
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
گروه اجتماعی- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اجتماع ده‌ها میلیونی زائران اربعین در مسیر کربلا نشان از عشق و دلدادگی ملل مختلف به نهضتی بر حق است.

اجتماع ده‌ها میلیونی زائران اربعین نشان از دلدادگی ملل مختلف به نهضتی بر حق استبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، شب گذشته، ۱۷ مهرماه در حاشیه بازدید از کانکس‌های موکب پزشکی موسسه درمانگاهی حضرت مهدی(عج) شهرستان خلخال اظهار کرد: پیام اربعین با همبستگی مسلمانان از مرز‌های جهانی فراتر رفته و یک «هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی» برای فراهم‌سازی ظهور حضرت مهدی(عج) است.
وی افزود: اینکه اربعین به اجتماعی جهانی تبدیل شده و پای از مرز‌ها فراتر نهاده یک واقعیت بوده و جهان امروز خود شاهد بصیرت دینی به پاخواسته در مسیر حضرت سید الشهدا(ع) است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: اجتماع ده‌ها میلیونی زائران حضرت سیدالشهدا(ع) در مسیر کربلا از همه جای جهان در این ایام، نشانه‌ای از عشق و دادادگی ملت ایران و سایر ملل به نهضتی بر حق است.
وی فعالیت‌های موسسه درمانگاهی حضرت مهدی(عج) کشور در شهرستان خلخال را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: شهرستان خلخال به‌عنوان نماینده استان اردبیل و نماینده جمهوری اسلامی ایران در بحث ارائه خدمات درمانی در عراق حضور خواهد یافت.
ستوده تصریح کرد: تمهیدات لازم برای حضور موکب‌ها و انتقال سریع آنان و حضور پزشکان و تیم‌های درمانی و دارویی اندیشیده شده و امسال نیز استان اردبیل طرح پزشکی و دارویی را با همت پزشکانی از سراسر کشور با موفقیت در شهر‌های نجف و کربلا اجرا خواهد کرد.
پرچم مطهر و متبرک حرم حضرت سیدالشهدا(ع) در مراسم اختتامیه ساخت موکب‌ها در کارگاه کربلا مورد استقبال دلدادگان آن حضرت قرار گرفت و مردم با زیارت این پرچم متبرک خواستار فرج حضرت مهدی(عج) و سلامتی ایشان برای اقامه عدل و داد در جهان شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: