کد خبر: 3844185
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
گروه فعالیتهای قرآنی- رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی گفت: مرحله شهرستانی مسابقات قرآنی فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان گرمی برگزار شد.

مسابقات قرآنی فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان گرمی برگزار شدمسعود طوماری، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان گرمی با حضور شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات با شرکت 100 نفر از فرزندان معظم شاهد و ایثارگر در بخش خواهران و برادران،جانبازان و همسران آنان برگزار شد.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی با اشاره به رشته‌های این مسابقات گفت: رشته‌های این دوره شامل قرائت، ترتیل، مفاهیم، تفسیر و حفظ در رده سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان بوده است.
طوماری تصریح کرد: مسابقات قرآنی شاهد با حضور داوران قرآنی و کارشناسان بنیاد شهید شهرستان گرمی برگزار شد که منتخبین این مسابقات به مرحله استانی راه می‌یابند.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود: همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد که تلاش و جدیت بر برگزری هر چه باشکوه‌تر این برنامه‌هاست.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: