کد خبر: 3844159
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
گروه اجتماعی- مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه خانواده‌های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس بزرگترین سرمایه‌های نظام اسلامی در اقتدار و عزت نظام هستند، گفت: صبر و بردباری این خانواده‌ها ادامه‌دهنده خط سرخ حسینی و راه شهداست.

صبر و بردباری خانواده شهدا ادامه‌دهنده خط سرخ حسینی و راه شهداستبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام نجات فیاضی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، صبح امروز، یکم مهرماه در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در پارس‌آباد اظهار کرد: حضور در میان خانواده‌های شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان علاوه بر ایجاد روحیه ایثار و خودباوری در میان مردم نشانه ارزشمندی و ارج نهادن به شهداست و این امر وظیفه‌ای برای مسئولان و خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس بزرگترین سرمایه‌های نظام اسلامی در اقتدار و عزت نظام محسوب شده و مایه شرف و افتخار جمهوری اسلامی ایران هستند.
فیاضی شهدا را طلایه داران و پرچم داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت دانست و تصریح کرد: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود و باید به عنوان فرهنگی در جامعه تبدیل شود.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: شهدا با تاسی به اهل بیت(ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.
وی با اشاره به صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اظهار کرد: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: