کد خبر: 3843270
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
گروه فرهنگی- مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل از برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره ۱۵ آذرماه است.

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در اردبیل برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی، مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل، صبح امروز، ۲۸ شهریورماه، در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بخش تیتر، یادداشت، مقاله، عکس، موشن‌گرافی و مدیا، گزارش خبری و تلوزیونی، گزارش مکتوب و خبر در اردبیل برگزار می‌شود.
وی ارسال آثار به جشنواره ابوذر در استان اردبیل تا ۱۵ آذرماه خبر داد و گفت: از نفرات برتر این جشنواره در بخش‌های مختلف در آئین اختتامیه تجلیل می‌شود.
لطفی با بیان اینکه داوری آثار جشنواره ابوذر ۱۶ آذرماه آغاز می‌شود، تصریح کرد: ۹ دی ماه اختتامیه این جشنواره در مجتمع فرهنگی ولایت اردبیل برگزار خواهد شد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با اشاره به محور‌های برگزاری این جشنواره در هشت محور افزود: این جشنواره با مشارکت و همکاری صدا و سیما، شرکت آب منطقه‌ای اردبیل، حوزه هنری استان، حفظ آثار، شورای شهر و شهرداری اردبیل و دفتر امور اجتماعی استانداری اردبیل برگزار می‌شود.
وی در مورد بخش‌های کشوری و استانی جشنواره بیان کرد: جشنواره ابوذر در دو بخش ویژه کشوری شامل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و بخش ویژه استانی با محوریت ساز و کار کم‌آبی و مدیریت آب برگزار خواهد شد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل اظهار کرد: اولویت اصلی و محوریت جشنواره رسانه‌ای ابوذر موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و دفاع مقدس و موضوعات اجتماعی بوده که انتظار می‌رود شاهد مشارکت مناسب فعالان در این عرصه در جشنواره ابوذر استان باشیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: