کد خبر: 3843169
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل از شناسایی دانش‌آموزان نیازمند به لوازم تحصیل در آستانه سال تحصیلی جدید در اردبیل خبر داد و گفت: با کمک‌های خیرین کیف مدرسه برای تمامی ۶ هزار و ۸۰۰ کودک نیازمند در اردبیل تهیه شد.

دانش‌آموزان نیازمند به لوازم تحصیل در اردبیل شناسایی شدندبه گزارش ایکنا از اردبیل، حسین دشتی، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل، ظهر امروز، ۲۷ شهریورماه در جلسه بررسی روند اجرای طرح جشن عاطفه‌ها در اردبیل، اظهار کرد: تمامی ۶ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت در آستانه بازگشایی مدارس از کیف مدرسه و لوازم تحریر مناسب بهره‌مند شدند که در این راستا قدردان کمک‌های بیشمار نیکوکاران اردبیلی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها هستیم که با کمک‌های خود سبب شدند کیف و لوازم تحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت فراهم شود.

وی با بیان اینکه خیرین برای تهیه کیف مدرسه و لوازم تحریر دانش‌آموزان تحت حمایت بیش از ۲۲۰ میلیون تومان کمک کرده‌اند، افزود: این مبلغ به صورت نقدی توسط نیکوکاران اردبیلی پرداخت شده بود که با همکاری مؤسسات خیریه کیف و لوازم تحریر مرغوب ایرانی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان تهیه شد.

دشتی با اشاره به کمک دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خیرین اردبیلی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها بیان کرد: نیکوکاران به صورت نقدی و غیرنقدی کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند رساندند تا بتوانند در کنار سایر همنوعان خود بی‌دغدغه وبا آرامش خاطر وارد کلاس درس شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل تصریح کرد: همچنان شاهد کمک‌های مردمی به جشن عاطفه‌ها هستیم که با همکاری موسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و خیران اردبیلی درصدد هستیم سایر مشکلات دانش‌آموزان بی‌بضاعت را رفع کنیم تا هیچ‌یک از آن‌ها به دلیل فقر و تنگدستی از تحصیل باز نماند.

وی با اشاره به اینکه پس از تأمین کیف و لوازم تحریر، نیاز اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت پرداخت هزینه‌های تحصیلی و تهیه پوشاک مدرسه است، گفت: از خیرین خواستاریم تا همچون سال‌های گذشته با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود کمیته امداد استان اردبیل را در رفع مشکلات ضروری دانش آموزان تحت حمایت یاری کنند.

دشتی اظهار کرد: بیشترین گستردگی دانش‌آموزان نیازمند در سطح شهرستان اردبیل شناسایی شده است و رسیدگی به دانش‌آموزان مستقر در مناطق محروم نیز مد نظر امدادگران کمیته امداد استان اردبیل قرار دارد تا بتوانندبه مقاطع بالاتر تحصیلی راه یابند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: