کد خبر: 3843140
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
گروه سیاست- فرمانده سپاه ناحیه کوثر گفت: نخبه‌پروروی و روحیه جهادی راهکار غلبه بر توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان است و باید تلاش کنیم با روحیه جهادی در راستای مبارزه با فساد و فقر گام برداریم.

نخبه‌پروروی و روحیه جهادی؛ راهکار غلبه بر توطئه‌های دشمنانبه گزارش ایکنا از اردبیل، سرهنگ پاسدار محرم پوررحمان، فرمانده سپاه ناحیه کوثر، ظهر امروز، ۲۷ شهریورماه در مجمع بسیج شهرستان کوثراظهار کرد: از مهمترین دلایل برگزاری مجمع بسیج تلاش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بوده که باید در این زمینه اقدامات همه جانبه‌ای انجام شود تا شاهد تحقق این امر مهم باشیم.

وی توسعه و پیشرفت شهرستان و کمک برای رفع مشکلات مناطق مختلف شهری و روستایی کوثر را از دیگر اهداف این مجمع دانست و بیان کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز تلاش همه‌جانبه‌ای توسط مجمع انجام می‌شود که تحقق این مهم نیازمند همکاری و همت همگانی است.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر با اشاره به ولایت پذیری ملت ایران گفت: ملت ایران به عنوان سربازان ولایت بدون هیچ منتی با تبعیت از فرامین و منویات داهیانه مقام معظم رهبری در تلاش برای حفاظت و حراست از ارزش‌های انقلاب و نظام هستند و دشمنان در این مسیر راه به جایی نمی‌برند.

پوررحمان با اشاره به تلاش دشمنان در ایجاد تزلزل در نظام و دستیابی به اهداف شومشان تصریح کرد: روحیه جهادی راهکار غلبه بر توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان است و باید تلاش کنیم با نخبه‌پروری و روحیه جهادی در راستای مبارزه با فساد و فقر گام برداریم تا بتوانیم نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر افزود: در حال حاضر دشمنان با شکست خود در گزینه نظامی به جنگ اقتصادی، رسانه‌ای و فرهنگی با نظام روی آورده‌اند و با فشار اقتصادی به مردم در تلاش برای ایجاد نامیدی در بین ملت ایران هستند، اما ملت ما با بصیرت و هوشیاری لازم تمامی نقشه‌های دشمنان را به خوبی می‌شناسند و اجازه دخالت به آن‌ها را نمی‌دهند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: