کد خبر: 3828765
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ نفرات برتر رشته تفسیر، حفظ موضوعی و حفظ احادیث در چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن ‌مرحله استانی اردبیل مشخص شدند.

معرفی نفرات برتر رشته‌های مفاهیم چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، نفرات برتر رشته تفسیر، حفظ موضوعی و حفظ احادیث در چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن ‌مرحله استانی اردبیل مشخص شدند.

در بخش معارف و حفظ احادیث ویژه برادران، هیچ‌کس موفق به کسب نمره قبولی نشد و در بخش خواهران رقیه موسی‌زاده از شهرستان خلخال به عنوان نفر اول انتخاب و به مرحله کشوری راه یافت و افسانه شیرین‌زاده از پارس‌آباد به عنوان نفر دوم انتخاب شدند.

در بخش معارف و حفظ موضوعی ویژه برادران امین هاشمی از شهرستان اردبیل با کسب نمره قبولی به مرحله کشوری این مسابقات راه یافت و در بخش خواهران هیچ کس موفق به کسب نمره قبولی نشد.

در بخش معارف تفسیر قرآن کریم ویژه برادران حسین نهاوندی به عنوان نفر اول انتخاب و به مرحله کشور راه یافت و محمد معرفت و رضا پاک‌منش از شهرستان اردبیل به ترتیب رتبه‌های دوم تا سوم را کسب کردند و در بخش خواهران هیچ کس موفق به کسب نمره قبولی نشد.

یادآور می‌شود، این مسابقات روز پنجشنبه، بیستم تیرماه در امامزاده صالح(ع) اردبیل و با حضور راهیافتگان مرحله شهرستانی برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: