کد خبر: 3763848
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
گروه اجتماعی - معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی جشن تجلیل از فعالان جام باشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان ۲۹ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

فعالان جام باشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان تجلیل می‌شوندبه گزارش ایکنا از اردبیل، یاسر محمدپور، معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل‌ روز گذشته، ۲۲ آبان‌ماه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته کتاب گفت: جشن تجلیل از فعالان جام باشگاه‌های کتاب کودک و نوجوان به‌مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۲۹ آبان‌ماه در تالار حافظ برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل‌‌ تصریح کرد: تجلیل از مربیان و فعالان حوزه کتاب بخش مهمی از این برنامه فرهنگی به‌مناسبت هفته کتاب خواهد بود.
وی، تاکید کرد: ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه یک رسالت ارزشمند است که در قالب جام باشگاه‌های کتاب بین اقشار کودک و نوجوان صورت می‌گیرد، زیرا این قشر جزو آینده‌سازان کشور مطرح هستند.
محمدپور افزود: چنین مراسم ارزشمندی به‌صورت سراسری برگزار خواهد شد که نشان از اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه دارد.
وی اظهار کرد: افزایش سرانه مطالعه در جامعه نیازمند هماهنگی بیش از پیش دستگاه‌های فرهنگی و متولی این امر را می‌طلبد که در استان اردبیل با توجه به آمار جایگاه مناسبی را در کشور داریم.
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ یادآور شد: آمادگی کامل در برگزاری برنامه‌های مشارکتی در حوزه کتاب را داریم و از فعالان این حوزه به صورت استانی تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: