کد خبر: 3834948
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
گروه اجتماعی ــ جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه عملیات والفجر ۸ در این استان برپا می‌شود.

نمایشگاه عملیات والفجر ۸ در اردبیل برپا می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار مستعد حصاری، جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، امروز، ۲۳ مردادماه در بازدید ازروند اجرایی نمایشگاه رزمی- فرهنگی شورابیل اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نمایشگاه عملیات والفجر ۸ در اردبیل برپا می‌شود که بدون شک نقش تاثیرگذاری در ترویج فرهنگ و ایثار به دنبال داشته است.

وی با اشاره به این که دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی لازمه اساسی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری است، بیان کرد: باید با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه دارد و با یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به وظایف خطیر خود عمل کنیم.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: بازسازی یکی از عملیات‌های دوران دفاع مقدس هر ساله از اهم برنامه‌هایی است که در استان مبنای کار قرار گرفته و امسال نیز بازسازی و بازخوانی عملیات والفجر ۸ انجام می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه انجام شده است.

مستعدحصاری اظهار کرد: حضور حداکثری دستگاه‌های اجرایی، مردم و مسئولان در راستای برگزاری باشکوه این نمایشگاه نقش اساسی دارد و در این زمینه امیدواریم با همدلی و وحدت در اینمینه موفق عمل کرده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل برسانیم که این امر حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: یکی از موارد حائز اهمیت در استان اردبیل تبییت ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان و امروزی است که باید در این زمینه نیز از ظرفیت‌های موجود به نحو احسن استفاده شود که این موضوع به نوبه خود برای ما اهمیت دارد و باید در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: