کد خبر: 3822319
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مشگین‌شهر ضمن تبریک سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته قوه قضائیه خواستار برنامه‌ریزی سالانه برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مجموعه‌های گردشگری شد و اظهار کرد: هر سرمایه‌گذاری در شهرستان بایستی پیوست فرهنگی داشته باشد.

سرمایه‌گذاری با پیوست فرهنگی همراه باشدبه گزارش ایکنا از اردبیل، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مشگین‌شهر، روز گذشته، سوم تیرماه با موضوع هماهنگی برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید گمنام، تجلیل از مفاخر، فرهنگ‌سازی حفظ محیط زیست و نحوه برگزاری برنامه‌های فرهنگی با حضورامام جمعه و فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه محمد رستمی، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان مشگین‌شهر با قرائت دستور جلسه خواستار ارائه نظرات و راهکارهای لازم و همکاری اعضا در اجرایی شدن تصمیمات شورا شد.

در ادامه صمدی، فرماندار مشگین‌شهر از میزبانی شهید گمنام، تشییع و تدفین پیکرمطهر این شهید در این شهر خبر داده و خواستار استقبال باشکوه از این شهید والامقام و برگزاری مراسم «شبی با شهدا» در مسجد جامع شهر شدند.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی مشگین شهر نظارت جدی متولیان فرهنگی و گردشگری در اجرای برنامه‌ها در سطح شهرستان را ضروری دانست و خواستار استفاده از اسامی مشاهیر و مفاخر شهرستان برای نامگذاری معابرو همچنین ساخت تندیس و سردیس برای نصب در میادین و اماکن عمومی شدند.  

سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین باوقار، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مشگین‌شهر ضمن تبریک سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته قوه قضائیه خواستار برنامه‌ریزی سالانه برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی در مجموعه‌های گردشگری و اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح شدند.

باوقار افزود: هر سرمایه‌گذاری در شهرستان بایستی پیوست فرهنگی داشته باشد.

وی در بخش دیگر سخنان خود درخصوص تجلیل از مفاخر شهرستان، تشکیل دبیرخانه جهت شناسایی مفاخر و بررسی آنرا ضروری دانست و اعلام کرد: به جای یک نفر می توان از چند مفاخر ارزشمند شهرستان در همایش سالانه در سال‌جاری تجلیل نمود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: