کد خبر: 3821607
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
از سوی اداره امور قرآنی اردبیل انجام می‌شود؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل از اهدای ۵۰۰ جلد قرآن از سوی این اداره به سیل‌زدگان استان لرستان با هدف تقویت روحیه معنوی و ترویج فرهنگ قرآنی ‌بین سیل‌زدگان خبر داد.

اهدای ۵۰۰ جلد قرآن توسط اداره امور قرآنی اردبیل به مناطق سیل‌زدهحجت‌الاسلام عزیز صابر، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، گفت: بنا به ضرورت حمایت همه جانبه از مردم مناطق سیل‌زده، حمایت فرهنگی و دینی در کنار حمایت‌های مادی، از جمله موراد مهم و ضروری به‌شمار می‌رود که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اهدای ۵۰۰ جلد قرآن کریم به مردم مناطق سیل‌زده استان لرستان حمایت فرهنگی ـ دینی خود را از مردم سیل‌زده لرستان اعلام کرد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل به اهداف این طرح حمایتی اشاره کرد و افزود: هدف اصلی از این اقدام شایسته و خداپسندانه، تقویت روحیه معنوی و کمک برای انجام اعمال عبادی و ترویج فرهنگ قرآن بین مردم مناطق سیل‌زده است.

صابر اظهار کرد: مردم نوع‌دوست اردبیل و همچنین کارکنان ادارات این استان در بخش‌های مختلف، کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به مناطق سیل‌زده ارسال می‌کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: