کد خبر: 3821603
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
گروه اجتماعی ــ رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین از برگزاری مجموعه ورک‌شاپ‌های فرهنگی ـ هنری برای هنرمندان سرعین در ایام تابستان خبر داد.

برگزاری مجموعه ورک شاپ‌های فرهنگی و هنری در شهرستان سرعینبه گزارش ایکنا از اردبیل، سعید دست‌افشان، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین، امروز، دوم تیرماه در جمع تعدادی از خبرنگاران، از برگزاری مجموعه ورک‌شاپ‌های فرهنگی ـ هنری برای هنرمندان سرعین در ایام تابستان خبر داد و گفت: هنرمندان رشته‌های مختلف هنری شهرستان سرعین در تعطیلات تابستان شاهد برگزاری ورک شاپ‌هایی با حضور اساتیدی سطح اول استان و کشور می‌شوند.

وی در ادامه افزود: در راستای تقویت آموخته‌های هنرمندان شهرستان سرعین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با همکاری حوزه هنری استان و نهاد کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرعین در طول تابستان اقدام به برگزاری ورک‌شاپ‌های مختلف هنری در سطح این شهرستان خواهد کرد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین با بیان اینکه داستان‌نویسان شهرستان سرعین در ورک‌شاپ‌های جداگانه ای در سطوح تکمیلی و پیشرفته شرکت می‌کنند، اظهار کرد: ساسان ناطق، مدیر قصه و رمان حوزه هنری کشور و محمود مهدوی مسئول دفتر فرهنگ و ادبیات پایداری حوزه هنری استان اردبیل از داستان‌نویسان و خاطره‌نگاران نام آشنای کشور و از اهالی شهرستان سرعین در تدریس و مسوولیت ورک‌شاپ‌های داستان‌نویسی تیرماه ٩٨ شهرستان سرعین را برعهده می‌گیرند.

دست‌افشان درباره سایر کارگاه‌های آموزشی نیز گفت: برگزاری ورک شاپ‌های کاریکاتور، نمایشنامه‌نویسی و فیلم ‌نامه‌نویسی برای ماههای مرداد و شهریورماه در این شهرستان پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: