کد خبر: 3821335
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
گروه فرهنگی ــ نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر و با همکاری شهرداری در محل هتل آریس این شهرستان افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه کتاب در شهرستان مشگین‌شهربه گزارش ایکنا از اردبیل، نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر، روز گذشته، 31 خردادماه با همکاری شهرداری، انتشارات خلاق تهران، نمایشگاه و فروشگاه کتاب و با حضور معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان، در محل هتل آریس افتتاح شد.

محمد رستمی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر در‌خصوص عناوین ارائه شده در نمایشگاه گفت: ١٥٠٠ عنوان کتاب و ٦٥ هزار جلد از ٦٥ ناشر کشوری با موضوعات اجتماعی، مذهبی، تاریخی و علمی، داستان، کودک و نوجوان و... دراین نمایشگاه ارائه شده است.

رستمی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان شهروندان و دوستداران کتاب به کتب مورد علاقه ایشان در شهرستان است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهرداری و مدیریت هتل اریس و انتشارات خلاق در برپایی این نمایشگاه، گفت: این نمایشگاه تا تاریخ   29 تیرماه از ساعت ٩ صبح الی ٩ شب برای بازدید و تهیه کتاب مورد نیاز دوستداران کتاب و کتابخوانی با تخفیف ٥٠ درصد در محل هتل آریس دایر است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: