کد خبر: 3820646
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری کارگاه «آشنایی با قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تأمین مالی شرکتی» در این استان خبر داد.

کارگاه آشنایی با قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در اردبیل برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی‌اردبیلی، رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این کارگاه به همت مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل و با همکاری شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس کشور و پارک علم و فناوری استان،  چهارشنبه، ۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کارگاه مذکور می‌تواند برای علاقه‌مندان بازار سرمایه و بورس،  دانشجویان رشته‌های مختلف از جمله اقتصاد، حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، امور بانکی، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌ها و صاحبان صنایع و تعاونی‌ها، فعالان و مدیران کسب و کارهای نوپا، فناوران مراکز رشد و پارک علم و فناوری و فعالان رسانه‌ای برای شرکت در جشنواره کشوری بورس و رسانه مفید باشد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: کارگاه آشنایی با قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تأمین مالی شرکتی در سالن آموزشی پارک علم و فناوری استان اردبیل برگزار می‌شود و انتظار می‌رود از طریق تالار بورس، اتاق بازرگانی، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری  و مراکز رشد استان، علاقه‌مندان و فعالان بخش‌های مختلف در این کارگاه شرکت کنند.

اوچی‌اردبیلی‌ معرفی ساختار بازار سرمایه و آشنایی با نهادهای مالی، کارگاه ابزارهای تأمین مالی و پوشش ریسک و مکانیزم عملیاتی بازار سرمایه و آشنایی با روش‌های تحلیلی در معاملات را از بخش‌های مهم این کارگاه آموزشی عنوان کرد.

وی با اشاره به حضور مدیران سازمان بورس کشور در این کارگاه تصریح کرد: در این کارگاه یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی سازمان بورس به عنوان سخنرانی خواهند کرد و به شرکت‌کنندگان گواهی معتبر از سوی بورس اعطا خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه این نهاد از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی تأثیرگذار حمایت می‌کند، گفت: علی‌رغم هزینه‌هایی که برگزاری این کارگاه در پی دارد اما با همکاری مناسب مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل، شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس کشور و پارک علم و فناوری استان اردبیل، ثبت‌نام و حضور برای علاقمندان به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

اوچی‌اردبیلی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند ضمن تماس با مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل و یا مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان اردبیل نسبت به ثبت نام اقدام کرده و در این کارگاه یک روزه حضور یابند و یا با مراجعه به سایت www.impard.acecr.ac.ir  اطلاعات لازم را کسب کنند.                       

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: