کد خبر: 3820334
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
گروه فرهنگی ــ مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: ارتقای خدمات کتابخانه‌ای و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه، نیازمند همکاری و تعامل نهاد کتابخانه‌های عمومی با فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

لزوم تعامل سازنده دستگاه‌های فرهنگی استان اردبیل در ارتقای فرهنگیبه گزارش ایکنا از اردبیل، داریوش سفیدی، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، روز گذشته، 27 خردادماه ضمن تبریک انتصاب پروانه رضاقلیزاده به سمت مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، بر تعامل سازنده میان دستگاه‌های فرهنگی در ارتقای فرهنگی استان تأکید کرد.

وی با اشاره به اهداف مشترک نهاد کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این دو دستگاه به عنوان بازوی توانمند در کنار یکدیگر هستند و فعالیت‌ها و نقش هر کدام بصورت مکمل یکدیگر بوده و تعامل و همکاری این دو نهاد باعث تسریع توسعه فرهنگی استان خواهد گشت.

پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه‌های عمومی از یک خانواده هستند و در مسیر ترویج  و پیشرفت فرهنگی با همکاری یکدیگر می‌توان به نتیجه مثمر ثمر رسید.

رضاقلیزاده ضمن تقدیر از حسن نظر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نهاد کتابخانه‌های عمومی استان افزود: ارتقای خدمات کتابخانه‌ای و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه، نیازمند همکاری و تعامل نهاد کتابخانه‌های عمومی با فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

انتهای پیام‌

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: