کد خبر: 3819757
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
گروه اجتماعی ــ استاندار اردبیل ورود جوانان به برنامه‌ریزی درخصوص شناسایی و اقدامات عملیاتی را ضروری دانست و از تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان خبر داد.

تشکیل مجمع مشورتی جوانان در آینده نزدیک در استان اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل، امروز، 26 خردادماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان بر انجام عملیاتی برنامه‌های حوزه جوانان تأکید کرد و گفت: باید چشم اندازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، افزایش میزان ازدواج، سالم‌سازی جوانان از اعتیاد و کاهش طلاق تعریف شده و حرکت در این مسیر انجام شود.

وی تصریح کرد: در تدوین برنامه در حوزه جوانان به صورت تخصصی عمل نشده و لازم است امور اجتماعی و جوانان خلاق و نخبه وارد عمل شده و اقدامات عملی‌تری در این خصوص اجرایی کنند.

استاندار اردبیل بیان کرد: خروجی برنامه‌های انجام گرفته باید به صورت مشخصی استخراج شده و هزینه‌های انجام گرفته به نتیجه مؤثری منجر شود.

وی افزود: در حوزه جوانان باید گفت‌وگو بیشتر شده و سعه صدر مسئولان نیز در همین راستا بالا برود.

بهنام‌جو ادامه داد: در مسائل اجتماعی و فرهنگی از جمله حوزه جوانان از کمک‌های اقشار مختلف مردم باید استفاده شده و به صورت عملی نتایج بررسی‌ها ارائه شود.

در این نشست تعدادی از جوانان استان مسایل و مشکلات جوانان را ارائه کرده و خواستار اقدام سریع درخصوص استخراج مسایل و برنامه‌ریزی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی بین جوانان شدند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: