کد خبر: 3819486
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ استاندار اردبیل گفت: برگزاری اجلاس کشورهای عضو اکو فرصت مناسبی برای معرفی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در اردبیل بوده و باید از این ظرفیت به بهترین شیوه استفاده شود.

اجلاس اکو فرصتی مناسب برای معرفی زمینه‌های سرمایه‌گذاری اردبیل استبه گزارش ایکنا از اردبیل، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل، امروز، 25 خردادماه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که با محوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری اجلاس گردشگری و سلامت اکو در اردبیل برگزار شد، خواستار معرفی ظرفیت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری به میهمانان خارجی این اجلاس شد.

وی با تأکید بر برنامه ریزی برای میزبانی مناسب از میهمانان کشورهای عضو اکو در این اجلاس گفت: در جریان برگزاری این اجلاس لازم است قابلیت های گردشگری و خصوصا گردشگری سلامت معرفی شود.

استاندار اردبیل بیان کرد: حضور میهمانان خارجی از 20 کشور جهان در این اجلاس و نمایشگاه فرصتی مهم برای استان بوده و باید مقدمات لازم برای حضور این میهمانان در سایر شهرستان های استان نیز فراهم شود.

بهنام‌جو گفت: تمامی دستگاه های خدماتی ، امنیتی و حوزه های گردشگری لازم است هماهنگی های لازم را در راستای بهره مندی بیشتر از این ظرفیت و معرفی استان به عمل آورند.

‌همایش و نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو از روز 28 الی 30 خرداد ماه با حضور 220 میهمان خارجی و داخلی از 20 کشور جهان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: