کد خبر: 3812468
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
گروه اجتماعی ــ مدیرعامل ستاد دیه استان اردبیل گفت: امسال جشن گلریزان در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در بیش از ۳۲ نقطه استان ‌برگزار خواهد شد.

برگزاری جشن گلریزان در 32 شهر اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، محبوبی، مدیرعامل ستاد دیه استان اردبیل، امروز،‌ 28 اردیبهشت ماه در آستانه برگزاری جشن گلریزان در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جشن برخلاف سال گذشته که در 20 نقطه استان اعم از شهر و شهرها و بخش‌ها برگزار شد در 10 شهرستان 20 بخش و دو دهستان بزرگ برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم امسال با توجه به گستردگی برگزاری جشن گلریزان در مناطق مختلف استان بیش از یک و نیم میلیارد تومان کمک‌های مردمی در آزادی زندانیان معسر جمع‌آوری شود.

مدیرعامل ستاد دیه استان اردبیل رویکرد این ستاد را کمک و تلاش برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی اعلام کرد و گفت: هیئت امنای جدید از سال 96 سعی دارند تا در ماه مبارک رمضان به صورت گسترده به برگزاری جشن گلریزان کمک کنند که سال 96 در 16 شهرستان و شهر به ارزش 800 میلیون تومان و سال گذشته در 20 شهرستان و بخش بیش از یک میلیارد و 100 میلیون تومان کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کردیم.

محبوبی در مورد تشکیل مجمع بانوان ستاد دیه در جلب کمک‌های بانوان خیر نیز گفت: ما از سال گذشته این مجمع را فعال کردیم و همچنان امیدواریم بانوان مشارکت خوبی را در این امر خداپسندانه داشته باشند.

وی در پایان گفت: ما در ستاد دیه با شناسایی افراد مستحق کمک که به خاطر جرایم غیرعمد و مالی در زندان‌های استان هستند بررسی دقیقی را در مورد علت زندانی بودن آنها انجام دادیم تا با تصمیم‌گیری هیئت امنا و پشت سر گذاشتن مراحل سه گانه گذشت شکات، کمک ستاد دیه و پرداخت تسهیلات بتوانیم نسبت به آزادسازی زندانیان اقدام کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: