کد خبر: 3804246
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
گروه اجتماعی ــ مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون در قالب طرح «یک کاسب یک دانش‌آموز»، ۱۵۰۰ دانش‌آموز از اقلام کمک‌های مردمی بهره‌مند شده‌اند.

کمک‌رسانی به ۱۵۰۰ دانش‌آموز محروم اردبیل در قالب طرح «یک کاسب یک دانش آموز»به گزارش ایکنا از اردبیل، سرهنگ پاسدار ایرج نقی‌پور مسئول سازمان بسیج دانش اموزی استان اردبیل، روز گذشته 26 فروردین‌ماه در جمع تعدادی از خبرنگاران، تصریح کرد: ۱۵۰۰ نفر از خانوار‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت و کم‌برخوردار در مدارس مناطق محروم شناسایی و با مشارکت بسیج اصناف و بازاریان، بسیج سازندگی و سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل به این عزیزان کمک‌رسانی شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور با مشارکت سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل نیز از اسفندماه سال جاری در استان اردبیل عملیاتی شد، افزود: اقلام مورد نیاز، ازجمله، کفش، حبوبات، لوازم بهداشتی، شویندگی، برنج و .. در قالب بسته‌های حمایتی و طرح یک کاسب یک دانش‌آموزی به دانش‌آموزان نیازمند مناطق محروم کمک‌رسانی شد.

نقی‌پور با قدردانی از خیرین استان، بازاریان و اصناف در امر کمک‌رسانی و عملیاتی نمودن این طرح بزرگ در سطح استان اردبیل گفت: امیدواریم بتوانیم با همدلی و اتحاد با سایر نهاد‌ها بتوانیم کمک رسانی‌های بیشتری در این زمینه برای دانش‌آموزان بی بضاعت و مناطق محروم داشته باشیم.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل گفت: امروز دانش‌آموزان سراسر استان اردبیل علاوه بر جبهه فرهنگی و علمی در جبهه خدمت نیز کمک رسان و کمک حال مناطق سیل‌زده کشورمان بوده‌اند و تاکنون کمک‌رسانی‌های زیادی را برای منطق سیل زده کشور در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی داشته‌اند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: